Hakkımızda - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi

HAKKIMIZDA

Beyaz eşya, klima ve kombi alanında uzman ekiplerle beraber hizmet vermekte olan şirketimiz sizlere alanında yılların tecrübesini sunmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih ediliyor olmasındaki en önemli etkenlerden bir tanesi hızlı ve güvenilir hizmet sunmuş olması ve yıllardır Samsun’da bilinirliğini korumuş bir usta gurubuna sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Sizler de Samsun servisi ekiplerimizi tercih ederek beyaz eşya, klima ve kombi alanında hızlı ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.

Samsun genelinde hizmet vermekte olan şirketimiz bütün Samsun ilçelerine yetişecek mobil ekiplere sahiptir. Atakum, Canik, Çarşamba, İlkadım, Tekkeköy gibi ilçelerde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız sizler için hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam edecektir.

Beyaz eşya cihazlarınızdan, çamaşarı makinesi arızaları, bulaşık makinesi arızaları, buzdolabı arızaları gibi işlemler için hemen sağ tarafta yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşınız. Size doğrudan teknik servis ekiplerimizin en yakın konumda olanı gönderilecek ve kısa bir süre içinde cihazlarınızdaki sorunlar giderilecektir.

Ankastre servisi ekiplerimiz özellikle taşınma esnasında a noktasından söküm ve b noktasına montaj işlemlerinde sizlere hizmetler sunuyor ve kısa bir süre içinde söküm takım işlemlerini gerçekleştiriyor. De monte halindeki ürünlerinizin de nakliye işlemleri akabinde montajını gerçekleştirebiliyoruz.

Klima montaj ve arıza bakım işlemleri için de bize ulaşabilirsiniz. Size bu alanda sökme ve montaj işlemleri için hizmet vermekte olan ustalarımız kısa bir süre içinde sorunsuz bir teslimat gerçekleştirebilmektedir.

Kombi arıza, bakım ve onarım işlemleri için de hemen bize ulaşabilir kombi bakımınızı yaptırabilir ve kombi arızalarının giderilmesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca petek temizleme işlemleri için de samsun petek temizleme firmamıza ulaşabilir ve kısa bir süre içinde sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön